O PrenaCare

Zaplanuj ciążę z PrenaCare®

Ciąża, a także okres przygotowań, które ją poprzedzają to bardzo ważny moment w życiu każdej pary starającej się o dziecko. Istotne jest, aby w tym okresie zatroszczyć się zarówno o własne zdrowie jak i o zdrowie oraz prawidłowy rozwój małego człowieka, który niebawem przyjdzie na świat. 


Pośród wielu ważnych aspektów, o które należy wtedy zadbać, takich jak wykonanie odpowiednich badań, zapewnienie wystarczającej ilości snu czy ograniczenie stresu, istotną rolę pełni także zdrowe odżywianie oraz dostarczenie odpowiednich ilości składników odżywczych – witamin i minerałów.

Ponieważ ciąża to okres znacznie zwiększonego zapotrzebowania na niektóre składniki odżywcze, nawet najbardziej starannie skomponowana dieta może nie pokrywać zapotrzebowania na nie w 100%. Dlatego PrenaCare® zawiera składniki, które mają szczególne znaczenie dla prawidłowego przebiegu ciąży oraz rozwoju dziecka, takie jak DHA, aktywny folian, witamina D czy cholina.

PrenaCare® by Aliness to kompleksowy i przemyślany plan suplementacji, stworzony z myślą o przyszłych rodzicach. Obejmuje okres starań o dziecko (opieka prekoncepcyjna), czas ciąży (okres prenatalny) oraz karmienia piersią (okres postnatalny).

Skip to content